MZH a hosté Tři sestry Gambrinus tour 2011 Strakonice

Závěr koncertu ve Strakonicích, na podiu řádí členové skupin Tři sestry a E!E jakož i naše dívky, kamarádky a kamarádi! Jedná se teprve o začátek večírku, který bude následně pokračovat v zákulisí a pak až do ranních hodin v hotelu Bílá Růže.

Bolívie (2011)

Náš nejvýpravnější klip! Jehož zvláštností je, že jak na začátku tak na konci formou i obsahem přesahuje píseň samotnou. Klip vypráví o smutném osudu čtyř životních ztroskotanců, jež se snaží v těžkých sedmdesátých letech tehdejšího Československa prosadit coby dealeři tvrdých drog. Díky abnormální demenci zmíněné čtyřky se ovšem celá transakce nesmírně zkomplikuje..... Divákům doporučujeme k ocenění zejména fantastický výkona pana Stibůrka v roli nejhloupějšího z party.

Indián (2009)

Tři roky po vzniku hracích hodin jsme opět ve spolupráci s M.Mirčevem a jeho Bulgaria Films natočili další klip. Vzhledem k tomu, že náš zpěvák Jonys v té době rehabilitoval v Kladrubech, vybrali jsme záměrně píseň kde nezpívá. Hrdinou písně Indián je rozervaný stařec - alkoholik, velmi věrně ztvárněný naším hostujícím kytaristou Semírem. Hrdina se díky svým potížím s alkoholem prosírá životem a do cesty se mu staví tu pekle tu zas nebe. Klip vyniká zejména po technické stránce, několika deschberoucími trikovými záběry! Zajímavostí je, že se v klipu opět objevuje náš řidič Béda - tentokrát v dvouroli Boha a ďábla, což se předtím (nebo potom) poštěstilo pouze Karlu Gottovi.

Hrací Hodiny (2006)

V prosinci v roce 2006 jsme s režiserém Mirkem Mirčevem natočili náš první výpravný klip Hrací Hodiny. Natáčení probíhalo v dělné atmosféře plné entuziasmu a progresivních činů a myšlenek. Až pak nám to málem posral nějakej kokot z Jinočan, který nám chtěl zcizit veškeré nahrávky. Nicméně při pokusu o loupež narazil na Dr.Heráka, který mu tuto hanebnost rozmluvil.... V klipu se poprvé objevuje náš řidič Béda, v té době ovšem herecký elév, takže i když hraje mrtvého, tak se poměrně zřetelně chvěje......

PODPORUJÍ NÁS

Meat Fly
kytary.cz - svět hudebních nástrojů
X-armyshop.cz

ODKAZY

M.Z.H. na MYSPACE.COM
M.Z.H. na BANDZONE.CZ

Naši oblíbenci:
Alkehol
Avril Lavigne
Cock Sparrer
The Radio$tars
Slobodná Európa
Toy Dolls
Tři sestry